Hakkımızda

Netyerim şirketinin markası olan Nanotozlar.com, nano ve mikro ölçekteki malzemeler üzerinde çalışır. Araştırma ve geliştirme çalışmalarından geçen ve yüksek kalitedeki malzemeleri sağlar. Platform, ileri teknolojiye sahip ürünleri yaşama kazandıracak malzemeleri satışa sunar.

Tamamı yerli sermayeli ürünleri pazarlayan Nanotozlar.com, raflarında daima yeni, prestijli kurumlardan onay alan ve kaliteli ürünleri sergiler. Pazaryerindeki ürünler; Kimya, Otomotiv, Havacılık imalatlarında; Araştırma ve Geliştirme merkezlerinde, enstitülerde ve Teknokentlerde ve benzer yerlerdeki araştırmalarda kullanılan ürünlerdir.

Nanomalzemelerin, nanopartiküllerin, nanokompozitlerin, nanopartikül katkılı pilastik malzemelerin de teminini hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayan Pazaryeri, ISO 9001:2015 kalite belgeli ürünleri müşterilerine ulaştırır.

Karbon nanotüp katkılı iletken hammaddesinin temininin yanı sıra yüksek performanslı ve güncel teknolojili ürünler, bu pazaryerinde bulunur. Havacılık, Savunma, Kimya, Otomotiv gibi sektörler başta olmak üzere ülkenin can damarlarını oluşturan birçok endüstrinin ihtiyacı olan ürünler, Nanotozlar.com platformundadır.

Yüksek düzeyli kaplama teknolojilerine, darbeye ve çizilmeye karşı yüksek dirençli boya ürünlerine de sahip Nanotozlar.com, kullanıcılara özel cihazların da teminini sağlar.

Sektörün ihtiyacı olan ve müşterilerinin en uzun süre kullanabileceği ürünleri pazarlayan Nanotozlar.com, hedef kitlelerinin memnuniyetini ön plana koyar. İş ortaklarının zamanına değer veren Pazaryeri, kendisine ulaşan siparişleri en geç üç iş günü içerisinde müşterilerine teslim eder.

Teknik malzemelerin özelliklerine, üretim ve temin sürecine, ayrıca, sektörlerin tüm ihtiyaçlarına hakim Nanotozlar.com pazaryerinin personelleri, müşterilerinin sorunlarına ve taleplerine destek hattı üzerinden cevap verirler.

Gelişmiş altyapıya sahip Nanotozlar.com, Netyerim firmasının bir projesidir. Nanotozlar.com, profesyonel ekip ruhuyla müşterilerinin memnuniyetlerine hizmet eder. Yerli ekonomiyi desteklemek amacıyla yola çıkan Nanotozlar.com, bilimsel verileri takip ederek bilime katkıda bulunmayı hedefler. Üretimde ve dağıtımda çevreye saygılı, sürdürülebilir malzemeleri seçen Nanotozlar.com, toplumun çıkarlarını önde tutar.